+3 (067)191-27-92
+3 (063)373-65-33

Корисні властивості червоного і білого вина

Зміст: 

  1. Біле або червоне, яке вино корисніше?
  2. Користь білого вина
  3. Користь червоного вина
  4. Вино не можна споживати людям
  5. Альтернативне відео

Вино є довгожителем, воно жило ще кілька тисяч років до нашої ери. Про це можна судити завдяки розкопкам археологів в місцях проживання стародавніх людей. Наскільки за смаковими якостями воно відрізнялося від сучасного вина, важко сказати. Але користь вина була відома і тоді. В один час вином навіть замінювали воду, так як вона була непридатна для пиття. kak-otlichit-horoshee-vinoУ наші дні вино вживають також досить багато людей. Культура виноробства досі активно розвивається, тому що попит на вино постійно зростає. Найбільше в світі вино споживають у Франції. Зазвичай від такої кількості вжитого вина у всіх країнах спостерігається зростання кількості хворих різними захворюваннями, але у Франції хворих набагато менше, ніж у всій Європі. А все тому, що у Франції вино обробляють особливим способом. В останні роки була розроблена ціла система, вона заснована на лікуванні різних захворювань вином. Називається таке лікування – винотерапія. Все залежить від складових вина. Коли ми приберемо алкоголь з вина, отримаємо в підсумку багато корисних речовин в напої, які здатні очищати кров і посилити імунітет.

Біле або червоне, яке вино корисніше?

Як ми вже дізналися, компоненти вина допомагають поліпшити кровообіг і стан стінок судин, Тобто вино сприятливо впливає на всю кровоносну систему. Ризик розвитку серцевих захворювань зменшений в два рази у людей, які споживають вино. Вчені довели, що корисніше вживати червоне вино, ніж біле. Пояснюється це все тим, що в процесі приготування використовується вся ягода винограду, а не окрема її частина.

Користь білого вина

white-wine-glass-600x418У білому ж вини при приготуванні викидається шкірка з плоду. А ось в ній те і міститься більшість вітамінів і корисних речовин. Вино також є антибактеріальним засобом. Ось тому вже багато десятиліть проти застуди приймають різні гарячі вина, такі як глінтвейн. Більше того, вино розширює судини, тим самим забезпечуючи організму розслаблення. Є такі люди, яким лікуючий лікар прописує на ніч по 50 грам вина, як снодійне.
Також відомо дуже корисна властивість вина – це поліпшення травлення.

Користь червоного вина

krasnoe-suxoe-vinoЧервоне вино корисно тим людям, у яких є проблеми в області щитовидної залози, а також ендокринної системи. Також сухе вино виводить з організму радіацію. Біле сухе вино допоможе боротися з артритами і артрозами. Навіть під час дієти рекомендують біле вино, але тільки містить невелику кількість калорій. Також вино широко використовується в косметології при виробництві кремів, масок, оскільки в ньому містяться речовини, корисні нашій шкірі. Археологи при розкопках Стародавнього Риму виявили рукописи, в ​​яких було розказано, що для пружності шкіри необхідно приймати винні ванни, після яких шкіра підтягується і стає пружною і бархатистою. У наші дні косметологи врахували цей факт. У багатьох салонах краси роблять обгортання з концентратом масла з кісточок винограду.

Вино не можна споживати людям

Але крім позитивних сторін від вживання вина є і негативні. Вино не можна споживати людям, що страждають хронічними хворобами, такими як хвороби печінки, нирок, а також виразкові хвороби травного тракту. Перед вживанням вина обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Альтернативне відео